Firma

MedForest

zajmuje się prowadzeniem kursów i szkoleń z zakresu użytkowania lasu oraz świadczeniem usług specjalistycznych.

 

Firma oferuje szkolenia dla osób związanych m.in. z branżą leśną, drzewną, ogrodniczą, energetyczną, budowlaną i innych, gdzie w pracy wykorzystywane są różnego typu pilarki, wykaszarki (kosy spalinowe) i wycinarki.

Posiadamy status niepublicznej placówki kształcenia ustawicznego

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.26/00055/2013

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów (magistrów inżynierów leśnictwa), należących do Stowarzyszenia Instruktorów Obsługi Maszyn Ogrodniczych i Leśnych.

Najwyższą jakość usług osiągamy przez realizację szkoleń w małych grupach ćwiczeniowych. Doświadczenie naszych instruktorów skutkuje rzetelnym
i profesjonalnym podejściem do pracy z kursantami, które gwarantuje dobre wyniki nauczania.

 

W zależności od potrzeb organizujemy kursy na terenie całego kraju, w miejscu wskazanym przez klienta (po wcześniejszych ustaleniach). Program nauczania może być dostosowany indywidualnie, co pozwoli zmniejszyć koszty i zaoszczędzić czas.

 

!!!Pracujemy wyłącznie na najwyższej klasy, profesjonalnym sprzęcie (STIHL, HUSQVARNA)!!!

 

MedForest oferuje również usługi specjalistyczne, zarówno w pracach typowych z zakresu ścinki drzew, jak również wymagających zastosowania technik alpinistycznych czy ścinki sekcyjnej z podnośników (pielęgnacja i usuwanie drzew trudnych).

 

tagi: szkolenie operator pilarek, kurs operator pilarki, operator pilarki kurs, piły spalinowe kurs


www.mforest.pl - kurs na pilarza, operator pilarki spalinowej, kurs pilarza cena świętokrzyskie, kurs pilarza cena, pilarz drwal świętokrzyskie, kurs pilarza mazowieckie, pilarz drwal mazowieckie i kurs na pilarza